Kolejna prezentacja i kolejne godziny znużenia. Tak można podsumować konferencję Ubisoftu,jednak nie jesteśmy zawiedzeni,bo i nie mieliśmy wygórowanych oczekiwać.

Watch Dogs 3 czyli Legion

W końcu poznaliśmy szczegóły, prawdopodobnie największej produkcji,jaką zaserwują nam Francuzi w przyszłym roku. Trzecia odsłona serii poświęconej przygodom grupy hakerów,otrzymała podtytuł Legion.Akcja zostanie osadzona w futurystycznym Londynie,będącym centrum nowego reżimu rządzącego Anglią. Naszym zadaniem będzie stworzenie ruchu oporu i obalenie władzy. Według twórców, każdy mieszkaniec Londynu będzie mógł wejść w nasze szeregi. Zapowiada się dobra zabawa.Mamy nadzieję,że gra będzie się cechować brytyjskim humorem rodem z takich filmów jak, Hot Fuzz.

Zwiastun można zobaczyć tutaj:

Boże chroń królową

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint

Duchy powróciły i do tego mają solidną obstawę. W najnowszej odsłonie rolę złoczyńcy otrzymał Jon Bernthal, który w trakcie prezentacji osobiście poinformował nas, z jakim przeciwnikiem mamy do czynienia. Wcielając się w tytułowe Duchy, przyjdzie nam walczyć ze zbuntowanymi członkami naszej organizacji. Wilki,bo taką nazwą się posługują, przejmą tajne laboratorium wojskowe w którym znajduje się wysoce zaawansowana technologia. Premiera zaplanowana jest na 4 października, jednak wersja beta ukaże się już we wrześniu.

Trailer Wilków

Uplay +

Ubisoft przedstawił swoją własną platformę abonamentową, o nazwie Uplay+.Zgodnie z zapowiedziami miesięczna usługa będzie kosztować,14.99 dolarów co w przeliczaniu na złotówki, daje ok.60zł. Na bazę złoży się ponad 100 wydanych już produkcji studia, a także dostęp do beta testów i przedpremierowych odsłon nowych gier.W 2020 roku cała zawartość znajdzie się na Google Stadia. Premier już we wrześniu,a każdy kto 15 Sierpnia zarejestruje się na oficjalnej stornie, otrzyma miesiąc próbny za darmo.

Podsumowanie

Ubisoft mimo starań nie zastąpi Assasina,serią Watch Dogs. Oprócz sztandarowej produkcji,otrzymaliśmy kilka informacji o rozwoju takich gier jak, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege czy The Division 2 które doczeka się również ekranizacji. Współpracę przy tworzeniu filmu zapowiedział Netflix. Jedyną kompletnie nową grą spod znaku Toma Clancy’ego,będzie Quarantine. Fabuła będzie skupiać się prawdopodobnie na walce z zombie,jednak nie dostaliśmy większej ilość konkretów. Cała konferencja nie obcowała w żadne atrakcyjne momenty. Jedynym urozmaiceniem była prezentacja Just Dance 2020, gdzie zobaczyliśmy zgraną choreografię taneczną. Mamy nadzieję,że w przyszłym roku Ubisoft bardziej się postara.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.