PC Gaming Show – konferencja poświęcona grą, wyłącznie na zawartą w nazwie platformę. Z tego też powodu każdy posiadacz PC powinien zainteresować się tym co firmy takie jak Epic Games czy Paradox Interactive, mają do pokazania.

Baldur’s Gate III

Według ostatnich doniesień można wywnioskować, że Baldur’s Gate III powstaje. Istnieje też cień szansy, że jakaś informacja o produkcji zostanie ujawniona. Najprawdopodobniej będzie to tylko zapowiedź i nic więcej. Dlatego fani serii muszą jeszcze poczekać. Z przyjemnością czekam na kolejną część, ale tak jak napisałem to może trochę potrwać.

Wrota Baldura powracają?

Age of Empires IV

14 lat temu miała miejsce premiera Age of Empires III. Tyle lat fani serii musieli czekać na informację o nowej części. Teraz gdy już wiadomo, że ma powstać, to wielu z nas pewnie zadaje sobie jedno pytanie. Czy na E3 zobaczymy Age of Empires IV? I takie samo pytanie zadajemy sobie również i my. Z miłą checią usłyszałbym coś więcej na temat tej produkcji, a i może zobaczyłbym trailer lub gameplay. Miejmy nadzieje, że Relic Entertainment nas miło zaskoczy.

4 na horyzoncie?

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Paradox Interactive jako wydawca, może pochwalić się na tegorocznych targach dziełem studia Hardsuit Labs. Nowa gra o władcach mroku skupia się na historii nowo powstałego wampira który zostaje wplątany w walkę o władze w mieście Seattle. Zważywszy na to, że ostatnia część została wydana w 2004 roku, może być to więc wskrzeszenie marki. Dlatego czekamy na to, co z tego wyjdzie.

Może zostaniemy wampirem w tym roku?

Podsumowanie

PC Gaming Show może się okazać rajem dla zwolenników PC, ale z drugiej strony może równie dobrze być fiaskiem. Dlaczego? Bo w tym roku sponsorem jest Epic Games, co może być zbyt inwazyjne. Dlatego liczymy, że jednak Epic nie wymusi na organizatorach pokazu Fortnite jako uprzywilejowanej gry. Poza tym nie mamy żadnych zastrzeżeń, a tylko nadzieje na fajną konferencję.

E3 – kompendium wiedzy https://talesgame.com/2019/05/08/e3-2019-wszystko-co-musisz-wiedziec/

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.