Po raz pierwszy od wielu lat Nintendo, dzięki Switchowi ma możliwość powrotu do ścisłej czołówki twórców gier wideo.Sprzedaż ich konsoli przerosła oczekiwania Japończyków, a według szacunków przegoni XBOX ONE w ilości sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.Nic więc dziwnego,że ich prezentacja będzie głównie opierać się na grach, stworzonych pod Switcha.

Super Mario Maker 2

Tytuł najlepiej sprzedającej się serii gier na świecie, Mario Bros zdobywa od lat 80 ubiegłego wieku. Jednak Renesans który w ostatnim czasie przeżywają tytuły od Nintendo sprawił,że w tym roku otrzymamy własny edytor przygód, najpopularniejszego hydraulika na świecie. Super Mario Maker 2 pozwoli nam na kreowanie poziomów, w które sami będziemy mogli zagrać i udostępnić szerokiej społeczności.Każdą rozgrywkę będziemy mogli obdarzyć inną oprawą graficzną i dźwiękowa.Na E3 udostępniona zostanie wersja przedpremierowa. Nic więcej nam nie potrzeba i z chęcią zobaczymy Mario, na sklepowych pułkach.

Nintendo Switch – nowa wersja

Od jakiegoś czasu chodzą pogłoski o rzekomych pracach nad nową wersją Switcha. Nowy produkt miałaby otrzymać przydomek Mini i być tańszą alternatywą dla większego brata. Mimo naszych nadziei prawdopodobnie nie dostaniemy żadnych konkretnych informacji,a Nintendo wielokrotnie negowało plotki aby pod koniec roku ogłosić,że były prawdziwe. Nas ucieszyłaby chociaż zapowiedz prac, nad rozwojem obecnej generacji konsoli. Oraz możliwa informacja o tym, czy posiadacze Switcha będą mogli grać w gry, wcześniej dostępne tylko na starsze urządzenia producenta jak NES, SNES, Game Boy, Game Boy Advance, N64, GameCube, albo Wii.

Pokémon Sword and Shield

Dzisiaj (05.06.2019) w formie Nintendo Direct, dostaliśmy garść informacji, o najnowszej produkcji z uniwersum Pokemonów. Nie ma wątpliwości,że Pokemon Sword i Shield wzbudzą wiele emocji wśród wiernych fanów serii. A Ci będą mogli po nią sięgnąć już 15 Listopada 2019 r. Na start dostępne będą ciekawe tryby rozgrywki,wśród nowości dostaniemy możliwość wypadów wraz z innymi graczami, na duże Pokemony które po pokonaniu dodamy do naszej kolekcji. Gra będzie dostępna tylko i wyłącznie na Nintendo Switch. Więcej informacji i możliwość obejrzenia demo,dostaniemy prawdopodobnie na E3.

Dla zainteresowanych zapraszamy do Nintendo Direct: https://www.youtube.com/watch?v=PpjVUOJkX-s

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Jeżeli nadal utrzymują się w was emocje po finale serii Avengers i nadal mało wam bohaterów Marvela, to właśnie Nintendo ma dla was prezent. Kontynuacja gier opartych na licencji popularnych komiksów, tym razem zostanie wydana tylko i wyłącznie na Switchu. Naszym celem będzie powstrzymanie Thanosa oraz jego złowrogiego czarnego Zakonu. Nie wiemy jednak, ilu superbohaterów będzie dostępnych do odblokowania i czy w planach są DLC, zawierające nowe postacie. Na te pytania zapewne odpowiedź dostaniemy na E3 i nie możemy się już doczekać.

Zapraszamy do naszej recenzji Avengers:Koniec Gry: https://talesgame.com/2019/04/26/avengers-koniec-gry-recenzja/

Podsumowanie

W tym roku, Nintendo zasypie nas premierami, na swoją najnowszą konsolę.I to właśnie one wzbudzają naszą największa ciekawość. Mamy nadzieje na wielkie wydarzenie, bo nareszcie Nintendo ma się czym pochwalić.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Nintendo: https://e3.nintendo.com/

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.