Bethesda potwierdziła swój udział w tegorocznych targach E3. Swoją konferencję zaplanowała na 10 czerwca o godzinie 1:30 czasu polskiego. Liczymy, że usłyszymy informację o Doom Eternal, The Elder Scrolls VI i Starfield. Premiery dwóch ostatnich tytułów są jeszcze odległe, co za tym idzie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ich nie zobaczymy.

Doom Eternal

O Doom Eternal z dostępnych informacji, możemy dowiedzieć się, że jest to pełnoprawna kontynuacja Dooma z 2016 roku. Poprzednia część zrobiła na mnie duże wrażenie. Gra była oparta bardziej na nieustającej akcji niż fabule przez co bawiliśmy się w niej jak dziecko na placu zabaw. Mogliśmy robić wszystko co wiązało się z rozwałką. Dawało to ogromną satysfakcje, dlatego liczę, że najnowsza produkcja będzie taka sama.

Bethesda
Teksańska masakra piłą mechaniczną

The Elder Scrolls VI

Kolejna część słynnej serii The Elder Scrolls nie zadebiutuje szybko, to pewne. Sam Todd Howard wyjawił, że produkt jest tworzony, ale do premiery jeszcze daleko. Mimo to liczymy, że zostaną zaprezentowane jakieś informację dotyczące miejsca akcji i może nawet zarys fabularny. Na gameplay raczej nie mamy co liczyć , ale gdyby się jednak okazało, że chcą nam go zaprezentować, to na pewno każdy fan serii byłby zaciekawiony.

The elder scrolls
Gdzie tym razem zabiorą nas zwoje?

Starfield

Kolejna gra o której wiadomo tyle, że ma być. A kiedy i co to ma być, to już inna sprawa. Z tego też powodu mamy nadzieje, że twórcy przestaną się kryć i ujawnią jakieś informację. Zwłaszcza, że gracze czekają na coś naprawdę dobrego po porażce jakim był Fallout 76.

Bethesda
Kosmos? A może coś więcej?

Podsumowanie

Wymieniliśmy 3 tytuły o których chcielibyśmy usłyszeć, problem z nimi jest jednak taki, że nie wiadomo czy zagoszczą one na konferencji. Bardziej prawdopodobne jest, że usłyszymy o przyszłości Fallouta 76. Bethesda planuje ją wciąż wspierać mimo słabej sprzedaży. Nie pozostaje nam zatem nic innego niż czekać i zobaczyć co przyniosą ze sobą targi E3

E3 – kompendium wiedzy https://talesgame.com/2019/05/08/e3-2019-wszystko-co-musisz-wiedziec/

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.