Konferencja Electronic Arts odbędzie się 8 Czerwca i już nie możemy się doczekać, zapowiedzi nowej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jednak w nowym cyklu przed targami w Los Angeles, przedstawimy wam nasze oczekiwania i nadzieje.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Od wielu już lat gracze i fani Star Warsów, oczekują na produkcję nastawioną na rozgrywkę jednoosobową. Do tej pory otrzymywaliśmy tylko MMO RPG i grę akcji skrojoną pod mikropłatności. Teraz kiedy mamy zwiastun i zapowiedz solidnej historii oczekujemy,że EA wywiąże się z odpowiedzialność jaką na siebie wzięło, wykupując prawa do Gwiezdnych Wojen od Disneya.Nasza Redakcja chciałaby zobaczyć kampanię pokroju Star Wars: Knights of the Old Republic, w której mogłyby się znaleźć również wybory gracza odnośnie ścieżki którą chce podążać. Nie możemy się już doczekać a start prezentacji zaplanowany jest na godzinę 18:30

 FIFA 20

Licencja największej organizacji piłkarskiej na świecie, to niewątpliwie największy atutu serii FIFA od EA. Jednak na samej licencji nie da się zbudować wielomilionowej sprzedaży. I dlatego EA w najnowszej odsłonie, której premiera zaplanowana jest na Wrzesień tego roku, zapowiada rewolucję. Nasze redakcja chciałaby dostać w końcu możliwość grania na wielu platformach, oraz usprawniony system obrony. Nie możemy też powiedzieć nic złego o trybie fabularnym, który zapewnił nam kilka godzin ciekawej rozgrywki. Zresztą czego byśmy się nie dowiedzieli, to jak z każdą częścią Fify, ocenić zmiany można tylko po premierze.

The Sims 4

Do 28 Maja każdy miał możliwość pobrać The Sims 4, kompletnie za darmo z platformy Orgin. Taki krok od EA oznacza tylko jedno, nowe DLC które jak mamy nadzieję w dużym stopniu urozmaicą podstawkę. I w tym przypadku musimy pochwalić studio, za krok na który zdecydowało się już np. Paradox Interactive, z tytułem Crusader Kings 2. W obydwu przypadkach otrzymaliśmy gry, w które spokojnie możemy zagrać i dobrze się bawić, a do tego sami zdecydować które dodatki są nam potrzebne. To dobra ścieżka dla tych deweloperów którzy wiedzą, że w planach mają rozwój tytułu w sprzedaży na części. A szczególnie tych, których ceny DLC, równają się z cenami podstawowej wersji gry. Brawo EA i czekamy na prezentację o godzinie 21:00.

Battlefield 5

Czas na nowe teatry działań i czas na solidne fundamenty dla BFV. Battlefield w nowej odsłonie zabrał nas po raz kolejny na front Drugiej Wojny Światowej.I ciężko uwierzyć, że potencjał który ta gra miała po doskonałej „1” można było zmarnować. Dopiero w Maju po blisko pół roku od premiery gracze otrzymali nową mapę opowiadającą o inwazji sił niemieckich na Kretę. I mimo tego,że mapa zachwyca to nadal za mało aby przekonać wiernych fanów o pozostaniu z tytułem. Nam marzy się pokierowanie siłami USA albo ZSRR, w walkach we Francji albo na froncie Wschodnim. Nowe mapy zawierające ważne bitwy z książek do historii.Ciekawym elementem było by dodanie naszych Polskich oddziałów broniących Tobruku, albo walczących o Narwik.

Podsumowanie

EA to potężny gracz na rynku więc nic dziwnego,że ich konferencja EA Play wywołuje wiele emocji. W przypadku każdej ich produkcji, oczekiwania są wysokie, a fani niewątpliwe mają swoje pragnienia. Wszystkiego dowiemy się 8 Czerwca o godzinie 18:15.

Informacje o transimisji znajdziecie tutaj:https://www.ea.com/eaplay2019/news/ea-play-2019-livestream-details-and-more

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.