W ostatnim czasie w internecie zaczęła krążyć plotka, o tym aby to Red Dead Redemption 2 miało się pojawić w wersji na PC. Mimo tego, że nie ma żadnych konkretnych informacji o takim projekcie, a sam news może być tylko i wyłącznie „fakem”. To wywołał on ponowne zainteresowanie tytułem i nadzieję tych, którzy nie posiadają konsoli. Bo nie każdy gracz musi posiadać konsolę, a nie każda gra musi ukazywać się na PC. O sensie istnienia tytułów na wyłączność, zapraszamy do naszego artykułu: https://talesgame.com/2019/04/14/exclusive-a-na-co-to-komu-potrzebne/ .

Teraz skupimy się na tych tytułach, które są dostępne na konsole, a z chęcią zagralibyśmy w nie na PC. Zapraszam do lektury.

7. Days Gone

Świeżak na liście gier na PS4, i jedna z największych premier tego roku. Wśród graczy zebrał mieszane recenzje, jednak nie można powiedzieć, że gra nie dostarcza rozrywki. Aby przejść główny wątek fabularny, potrzebujemy poświecić około 40 godzin. A mimo liniowej rozgrywce, dostajemy olbrzymi otwarty świat, w którym naszym jedynym zadaniem jest przetrwać. Od dawna brakowało podobnej gry na komputery osobiste i długo będzie brakować. Dlatego warto by było ją zobaczyć, na naszych pulpitach.

Zapraszamy do naszej recenzji Days Gone: https://talesgame.com/2019/05/05/days-gone-recenzja/

6. Until Dawn

Jeden z najlepszych horrorów w świecie gier, został wydany tylko i wyłącznie na PS4. Supermassive Games stworzyło świetną historię i postacie, do których przywiązujemy się od samego początku. Dodatkowo każda nasza decyzja ma wpływ na życie bądź śmierć głównych protagonistów. Wszystko komponuje się idealnie ze sterowaniem na padzie, jednak z chęcią zagralibyśmy też na klawiaturze. W tym roku pojawi się kolejny horror tego samego studia, nawiązujący mechaniką do Until Down. Twórcy zapowiedzieli już, że ukaże się również na PC.

5. The Order: 1886

Grać to dużo powiedzione, jeżeli zabieramy się za produkcję studia Ready at Dawn. The Order to bardziej interaktywny film w którym jesteśmy prowadzenie przez twórców w taki sposób, że tylko w przerwach pomiędzy cutscenkami, mamy możliwość wejścia w świat gry. Mimo to alternatywna historia wiktoriańskiej Anglii, w połączeniu z tematyka fantasy tworzy świetną historię którą warto poznać. Z przykrością muszę powiedzieć,że będzie to dane tylko posiadaczom PS4, ale na pewno chcielibyśmy zagrać w nią na naszych komputerach.

4. Red Dead Redemption 2

Umieszczenie informacji w CV jednego z byłych pracowników Rockstar studio o tym, że trwają prace nad wersją PC jednej z najważniejszych gier na obecną generację konsol,sprawiło wielką radość wśród graczy. Zwłaszcza tych którzy nie posiadają żadnej z konsol. Niesamowita przygoda na dzikim zachodzie wciąga na wiele godzin. Rozbudowany świat który zachęca do eksploracji, sprawia wrażenie żywego a każdy nasz występek ma wpływ na otoczenie. Oprócz głównego wątku fabularnego możemy np. łowić ryby, albo napadać na pociągi. Ilość różnego rodzaju misji pobocznych, to nie jedyny powód dla którego chcielibyśmy zagrać w Red Dead Redemption 2 na naszych komputerach, jednak na pewno na to czekamy.

3.Cała seria God of War

Moje pierwsze spotkanie z Kratosem miało miejsce na PSP, w God of War: Duch Sparty i już wtedy byłem zachwycony przygodą którą mi zaprezentowano. Historia Grockich bogów, nigdy wcześniej nie była tak ciekawa, nawet jeśli postać głównego herosa jest całkowicie wykreowana na potrzeby gry. Ostatnia część przenosi nas na daleką północ gdzie razem z synem, Ducha Sparty musimy zmierzyć się nordyckimi bestiami. Gracze na PC mieli by wiele do nadrobienia, gdyż seria ma swoje początki na PS2 i od tamtej pory, ukazała się jeszcze na dwóch generacjach konsol.

2. The Last of Us

Kiedy wszyscy posiadacze PlayStation 4, z niecierpliwością czekają na ogłoszenie premiery The Last of Us: Part II. Posiadacze samych PC, z chęcią zagrali by w tą perłę wśród gier postapokaliptycznych. W grze wcielamy się w dójkę bohaterów,ponad 40 letniego przemytnika broni imieniem Joel i sierotę Ellie. Naszym głównym zadaniem jest przemierzanie świata w którym przeciwnikami są nie tylko mutanty, ale i sami ludzie. Gra która wyszła na PS3 doczekała się wersji Remastered. Każdy fan gier przygodowych będzie zadowolony, może kiedyś zobaczymy ją na PC, a na pewno bardzo byśmy tego chcieli.

Zapraszamy do naszego zestawienia najlepszych gier postapokaliptycznych:
https://talesgame.com/2019/05/10/10-najlepszych-gier-postapokaliptycznych/

1.Cała seria Uncharted 

Flagowa gra studia Naughty Dog zakończyła swoją trylogię w 2016 roku, produkcją Uncharted 4: Kres Złodzieja. Było to pierwsza i ostatnia część wydana na PS4 i pożegnanie Nathana Drake’a z Playstation i wszystkimi fanami. W takcie przygody która zaczęła się jeszcze na popularnej 3, wcielamy się w awanturnika i poszukiwacza skarbów, wielokrotnie mamy wrażenie,że Uncharted to prequele Indiany Jonesa. Dla każdego kto lubi przygodowe gry akcji, będzie to pozycja obowiązkowa, niestety dostępna tylko na urządzeniach od firmy Sony. Ale naprawo wielu z nas, chciałoby odpalić ją na własnym sprzęcie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.