Jeżeli zastanawiacie się, nad wybraniem do kina w ten weekend, to zapraszamy do naszego zestawienia najciekawszych premier tego tygodnia.

John Wick 3

Takich miłośników psów się szanuje.

John Wick powraca, w trzeciej odsłonie serii która zaczęła się 2014 roku. Tym razem tytułowy bohater, musi zmierzyć się z członkami organizacji zrzeszającej płatnych zabójców. John zostaje zdany sam na siebie a na jego życie polują najlepsi mordercy w branży. Zapowiada się doskonałe kino akcji.

Tolkien

Zobaczymy jak tworzy się całe uniwersum

Za każdym wielkim dziełem literackim, stoi doskonały pisarz. Trylogia „Hobbita” i „Władcy Pierścieni”, znalazła wielu fanów w wersji papierowej jak i kinowej. Jeśli chcecie poznać inspiracje tych klasyków fantasy, to warto obejrzeć biografię J.R.R. Tolkiena. Na ekranie zobaczymy Nicholasa Houlta, którego wielu pamięta z „Mad Maxa: Na drodze gniewu” i piękna Lily Collins znaną z „Królewny Śnieżki”

Let’s Dance

Gdzieś to już było ?

Lets’s Dance to kolejny dówód na to, że filmy o tańcu nie przestały się nudzić szerszej widowni. Fabuła nie należy do najbardziej skomplikowanych, jednak na taki film idziemy zobaczyć sztukę tańca. Film idealny dla wszystkich fanów baletu i hip-hopu, oraz na pójście do kina z druga połówką.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.