Gry w które graliśmy, to seria wpisów o produkcjach w które graliśmy, polecamy lub napisaliśmy recenzje. Możecie się tu dowiedzieć najbardziej istotnych informacji o danej grze.

Data premiery: 14 Maja 2019

Producent: Asobo Studio

Platforma: PC, PS4, XONE


A Plague Tale: Innocence to przygodowa gra akcji z elementami skradania się. Gracza trafiają w niej do XIV-wiecznej Francji. Główni bohaterowie walczą o przetrwanie z dżumą i Inkwizycją.


Historia

Fabuła gry odbywa się na terenie średniowiecznej Francji. Amicia i Hugo, dzieci z rodu de Rune muszą uciekać ze swojego domu by uratować się przed śmiercią. Po drodze stawiają czoła przeciwnością losu i próbują nie zachorować na dżumę, chorobę roznoszącą się przez szczury.


Mechanika

Gra skupia się w dużej mierze na posługiwaniu się procą przez Amicie. Dzięki niej możemy gasić i zapalać paleniska by uchronić się przed szczurami oraz ciosać kamienie w głowy przeciwników. Oprócz elementów walki mamy do rozwiązania łamigłówki. Do rozwiązania ich z pomocą przybywają różni pomocnicy, jedni będą mogli otworzyć dla nas zamki wytrychem, a drudzy powalić ciężkozbrojnych dzięki swojej sile. Ważnym elementem gry jest też skradanie się. Nie zawsze możemy pokonać wszystkich przeciwników, ponieważ często jest ich za dużo, a my mamy tylko proce.


Recenzja: https://talesgame.com/2019/05/16/a-plague-tale-innocence-recenzja/

Strona Oficjalna gry: http://aplaguetale.com/

wymagania systemowe A Plague Tale: Innocence :

Minimalne Intel Core i3-2120 3.3 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Zalecane Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD FX-8300 3.3 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 480 lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 7/8/10 64-bit

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.