Blast Pro Series Madrid trwa już od wczoraj. Rozgrywki odbywają się w ramach jednej grupy gdzie wszystkie drużyny grają ze sobą. Pierwsze mecze odbyły się już wczoraj. Każdy zespół rozegrał 2 spotkania.

Blast Pro Series Madrid
Blast Pro Series

Po pierwszym dniu pierwsze miejsce zajmuje duńska formacja Astralis z bilansem 2-0. Drużyny takie jaki NIP, ENCE, NAVI, Cloud9 zajmują środkowe miejsce w tabeli z wynikiem 1-1. Natomiast zespół Giants zamyka stawkę z rezultatem 0-2.

Oczywiście dziś się może wszystko zmienić, ponieważ drużyny mają jeszcze do rozegrania po 3 mecze. Spotkania zaczynają się od godziny 15:00 i można je obejrzeć na jednym z dwóch polskich kanałów Twitch. Zapraszamy na kanał Izaka lub na kanał TVP Sport.

Nagroda za Blast Pro Series Madrid
Nagroda czeka

Na Blast Pro Series Madrid liczyć się będą punkty zdobyte podczas fazy grupowej. Pierwsze i drugie miejsce automatycznie przechodzą do finału i zmierzą się o puchar Blasta oraz o 125 000$. Natomiast drużyna która zajmie trzecie miejsce będzie mogła wybrać sobie przeciwnika do meczu pokazowego. Polegać on będzie na pojedynkach miedzy graczami 1vs1 i zwycięski zespół otrzyma dodatkowe 20 000$.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.