E3 to największe targi gier na świecie. Nic więc dziwnego, że każdy liczący się producent planuje pokazać tam swoje nowe dzieła. Wydarzenie odbędzie się w Los Angeles w dniach od 11 czerwca do 13 czerwca. Z tej okazji chcemy wam przedstawić kto się tam pojawi, co ma do zaoferowania i gdzie to obejrzeć.

Co w tym roku zaprezentują nam giganci?

Firmy takie jak Bethesda czy EA, już ogłosiły swoją obecność. i nie są to jedyni wielcy gracze których będziemy mogli zobaczyć. Wielu z nas pewnie czeka na „redsów” i Cyberpunk’a 2077. Niestety Sony zrezygnowało tego roku ze swojej obecności. Liczymy natomiast, że wrócą na Gamescom i tam pokażą fanom na co ich stać. A teraz przejdźmy do rzeczy.

Electronic Arts

EA ostatnim czasem nie za bardzo cieszy się popularnością wśród fanów. Mamy nadzieje, że tego roczną prezentacją zmienią takowe nastawienie i pokażą nam kawał dobrych gier. Oprócz kolejnej odsłony serii FIFA, możliwe jest, że zostanie nam zaprezentowana nowa gra w uniwersum gwiezdnych wojen. Star Wars Jedi: Fallen Order ma być, jak to zapowiadają twórcy, grą bez mikropłatności, z porządną kampanią i co najważniejsze posiadającą moc. Niedawno zapowiedziano nowego Dragon Age, dlatego czekamy z niecierpliwością na jakieś szczegóły na temat tej produkcji.

Konferencja EA będzie miała miejsce od 7-9 czerwca. Niestety godziny nie zostały jeszcze podane. A wszystko można będzie obejrzeć tutaj.

Star wars na E3
Niech moc będzie z tobą

Microsoft

Microsoft najpewniej zaprezentuje nam coś na temat swojej nowej konsoli. Poza tym pracują nad nową technologią gry w chmurze zwaną Project xCloud. Możemy spodziewać się też informacji o HALO Infinite i Gears of War 5. W ramach konferencji może się odbyć też prezentacja Cyberpunka 2077. Jednym zdaniem, będzie się działo.

Konferencja Microsoftu odbędzie się 9 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego. Zobaczycie ją tutaj.

Cyberpunk 2077
Polaków nie zabraknie

Bethesda

Bethesda chce udowodnić graczą, że fallout 76 nie jest szczytem ich możliwości i planuje nam co nieco pokazać. Spodziewać się możemy informacji o Doom Eternal i Wolfenstein: Youngblood. Z pewnością też dowiemy się co planują z The Elder Scrolls Online.

Prezentacje zobaczycie 10 czerwca o 2:30 czasu polskiego w tym miejscu.

Bethesda na E3
Czy Todd Howard i spółka podniosą się z kolan?

Ubisoft

Ubisoft może nam zaprezentować nowe Just Dance, Skull & Bones, Beyond Good & Evil 2 oraz zapowiedź Watch Dogs 3. Może uchylą też rąbka tajemnicy o nowym Ghost Recon.

Sprawdzić czy nasze przypuszczenia są prawidłowe możecie 10 czerwca o 22:00 w serwisie Twitch.

Ubisoft na E3
Skull & Bones

Inni na E3

Oprócz tych czterech wymienionych firm zobaczyć będziemy mogli i innych. Nintendo pojawi się na pewno, ale na razie nie wiemy co ma zamiar przedstawić. Ich konferencje zobaczycie 12 czerwca o 18:00 na ich stronie. Podobnie jest z PC Gaming Show, od nich też nie wiemy czego oczekiwać, ale sprawdzimy ich 10 czerwca o 19:00 w tym miejscu. Mimo wszystko mamy nadzieje, że będzie to cudowny rok dla graczy a samo E3 cudownym Eventem.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.