Gry w które graliśmy, to seria wpisów o produkcjach w które graliśmy, polecamy lub napisaliśmy recenzje. Możecie się tu dowiedzieć najbardziej istotnych informacji o danej grze.

Data Premiery: 21 Marca 2019

Producent: Polyslash

Platforma: PC, PS4, XONE,SWITCH


We. the Revolution to produkcja Polskiego studia Polyslash osadzona w czasach Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Piękna oprawa graficzna i moralne wybory zapewniają niezapomniane wrażenia .


Fabuła

Twórcy przenoszą nas do ogarniętego rewolucją Paryża. W którym wcielamy się w Alexisa Fidele’a, sędziego Trybunału Rewolucyjnego. Przed nami staje zadanie, osądzania wrogów nowego prządku, a także dbanie o własną pozycję w hierarchii francuskiego społeczeństwa. Nie zabraknie nam wielu wyborów moralnych i emocji związanych z licznymi intrygami.


Mechanika

Podstawową mechaniką gry jest wydawanie wyroków, na podstawie akt sprawy które czytamy i przeprowadzeniu przesłuchania oskarżonego. Po każdej sprawie musimy wypełnić raport i wydać wyrok z którym będzie zgodna ława przysięgłych. Do tego twórcy urozmaicają nam przygodę, wieloma innymi elementami rozgrywki. Jak gra w kości, przejmowanie dystryktów Paryża czy nawet walka w bitwach które musimy prowadzić. Ciekawym elementem jest też system intryg które mają wpływ na nasze zmagania z przeciwnikami.Recenzja : https://talesgame.com/2019/04/24/we-the-revolution/

Oficjalna strona gry : http://we-the-revolution.com/

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.