TalesGame ? pewnie zastanawiasz się kim jesteśmy, odpowiedź jest prosta – jesteśmy graczami. Od zawsze interesowały nas gry i nowe technologie. Powodem jest to, że wychowaliśmy się gdy one pojawiały się na rynku, a jednym z podstawowych urządzeń do grania był Pegasus.

Pegasus, konsola na której zaczynało TalesGame.
Ktoś jeszcze to pamięta?

Cel TalesGame

Naszym celem jest stworzenie strony poświęconej przede wszystkim grom, ale nie tylko. Znajdziesz tu też informacje o technologi oraz o filmach i serialach. Chcemy by TelesGame stało się dla was czymś więcej niż tylko kolejną stroną tego typu. Chcemy, byście mogli swobodnie i kulturalnie wypowiadać się na bieżące tematy pod naszymi wpisami, co umożliwi budowę wspaniałej społeczności.

Co zamierzamy?

Zamierzamy dostarczyć wam jak najlepszej jakości artykuły. Planujemy udostępniać od dwóch do czterech artykułów dziennie oraz masę newsów. Wszystko po ty byście byli na bieżąco ze wszystkim co się dzieje.

W miarę wzrostu zainteresowania, będziemy coraz bardziej rozwijać naszą witrynę by zapewnić wam jak najlepsze usługi. Dlatego zachęcamy do zostania z nami na dłużej.

Co planujemy w przyszłości?

Oprócz strony chcemy też stworzyć kanał na serwisie YouTube. Dlatego jak tylko wystartujemy to damy wam o tym znać.

I to wszystko co musicie wiedzieć o nas, jeśli macie jeszcze jakieś pytania to zadajcie je nam w komentarzach pod tym postem. Miłego czytania!

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.