Gry w które graliśmy, to seria wpisów o produkcjach w które graliśmy, polecamy lub napisaliśmy recenzje. Możecie się tu dowiedzieć najbardziej istotnych informacji o danej grze.

Logo world war z

Data Premiery: 16 Kwietnia 2019

Producent: Saber Interactive

Platforma: PC, PS4, XONE


World War Z to produkcja studia Saber Interactive, oparta na licencji filmu o tym samym tytule. Mocny nacisk został położony na tryb kooperacji czteroosobowej i rozgrywki multiplayer. Warto zauważyć, że twórcy użyli do tej produkcji swoją autorską technologie Swarm Engine.


Fabuła

Akacja gry koncentruje się na losach czterech grup ocalonych, walczących o przetrwanie z wszechobecnymi zombi. Gracz ma możliwość odwiedzenia takich miast jak Moskwa, Jerozolima, Tokio.


Mechanika

World War Z to gra typu TPP (perspektywa widoku trzeciej osoby). W produkcji mamy do dyspozycji 4 rozdziały, w trzech z nich mamy możliwość rozegrania trzech misji, a w czwartym ostatnim akcie tylko dwie. W każdej misji wcielamy się w jedną z czterech osób, którym możemy wybrać różne specjalizacje.

Gra opiera się na przemierzaniu lokacji i wykonywaniu powierzonych nam misji przy jednoczesnej walce z chmarami wrogów. W przygodzie pomaga nam dość pokaźny arsenał, od broni białej poprzez pistolety, karabiny aż po rakietnice.


Recenzja: https://talesgame.com/2019/04/18/world-war-z-recenzja/

Oficjalna Strona gry: https://wwzgame.com/pl/

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.